Dostawa

*Złożenie zamówienia w sklepie internetowym timani.pl jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.

*timani.pl nie bierze odpowiedzialności za szkody wynikłe z niewłaściwego użytkowania towarów.

*Klient ma prawo do zwrotu otrzymanych towarów w terminie 14 dni od dnia potwierdzenia odbioru towaru. Przed zwrotem należy skontaktować się z obsługą sklepu mailowo: timani@timani.pl i ustalić termin zwrotu towaru.

*Towar zwracany musi być w stanie idealnym w oryginalnym opakowaniu i folii. Koszt zwrotu towaru ponosi kupujący.

*Wszelkie rozliczenia wynikające ze zwrotów, wymiany i reklamacji realizujemy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania zwrotu towaru. Zwrotów dokonujemy przelewem bankowym na podane konto bankowe, lub przekazem pocztowym na podany adres w zamówieniu.

*Czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 7 dni  licząc od dnia wpłynięcia wpłaty na konto.

*Zamówione produkty wysyłamy na adres zamawiającego podany w formularzu. Jeśli zamówienie ma być wysłane pod dwa różne adresy należy złożyć dwa oddzielne zamówienia. Jeśli zamówienie ma być wysłane na adres inny niż adres zamawiającego wtedy należy powiadomić sklep internetowy timani.pl e-mailem timani@timani.pl lub zamieścić informację w komentarzu do zamówienia.

*Klient w momencie odbioru zamówionego produktu ma prawo sprawdzić zawartość przesyłki w obecności dostarczyciela. W razie stwierdzenia braków lub zniszczenia towaru, należy w obecności przewoźnika lub pracownika poczty - jeśli odbiór następuje w urzędzie pocztowym należy sporządzić protokół szkody. W przypadku dostawy kurierem klient jest zobowiązany do rozpakowania przesyłki i sprawdzenia w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy wraz z kurierem sporządzić protokół szkody. Wszelkie reklamacje dotyczące uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu będą rozpatrywane wyłącznie na podstawie sporządzonego protokołu szkody. Jedynie sporządzony na miejscu protokół szkody jest podstawą do reklamacji.

Koszt przesyłki:

*Przesyłka kurierska na terenie Polski: 14
*Poczta Polska paczka priorytetowa na terenie Polski: 14
*Poczta Polska paczka pobraniowa na terenie Polski : 21
*Odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy (po wcześniejszym ustaleniu): 0
*Koszt przesyłki za granicę naszego Państwa ustalany jest indywidualnie przed zakupem. W tym celu proszę wysłać zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub e-mailem.

Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować na adres: timani@timani.pl